Olvasóink értékelése: 0 / 5

Csillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktív

Gál Wanda
Poszt: feladó, liberó
Születési hely, idő: Farsta, 1994.07.08.
Magasság/súly: 165 cm/76 kg
Eddigi klubok: Delta RSE
Eredmények: 1. hely, Közép-magyarországi Regionális Bajnokság (2014/2015)
Mottó: -
Példakép: -

Nagy Blanka
Poszt: center
Születési hely, idő: Budapest, 2001.07.29.
Magasság/súly: 170 cm/60 kg
Eddigi klubok: BS Röpisuli
Eredmények: -
Mottó: -
Példakép: 

Végh Angéla
Poszt: center (csapatkapitány)
Születési hely, idő: Budapest, 1998.11.12.
Magasság/súly: 178 cm/73 kg
Eddigi klubok: Delta RSE
Eredmények: 1. hely, Közép-magyarországi Regionális Bajnokság
Mottó: „No pain, no gain.”
Példakép: -

Laub Regina
Poszt: nyitásfogadó ütő, átló
Születési hely, idő: Budapest, 1999.05.05.
Magasság/súly: 174 cm/70 kg
Eddigi klubok: Delta RSE
Eredmények: 1. hely, Közép-magyarországi Regionális Bajnokság
Mottó: „Mindenki elbukik. A győztesek csak abban különböznek, hogy ők újra felállnak.”
Példakép: Hosszú Katinka, Pallag Ágnes

Tombor Bori
Poszt: feladó
Születési hely, idő: Chicago, 2000.09.24.
Magasság/súly: 168 cm/63 kg
Eddigi klubok: Delta RSE
Eredmények: 1. hely, Közép-magyarországi Regionális Bajnokság
Mottó: „Hard work always pays off.”
Példakép: -

Tombor Szonja
Poszt:
Születési hely, idő: 
Magasság/súly: 
Eddigi klubok: Delta RSE
Eredmények: 
Mottó: -
Példakép: -

Jakab Boglárka
Poszt:
Születési hely, idő: 
Magasság/súly: 
Eddigi klubok: Delta RSE
Eredmények: 
Mottó: -
Példakép: -

Tátrai Zsanett
Poszt:
Születési hely, idő: 
Magasság/súly: 
Eddigi klubok: Delta RSE
Eredmények: 
Mottó: -
Példakép: -

Hainzmann Rege
Poszt:
Születési hely, idő: 
Magasság/súly: 
Eddigi klubok: Delta RSE
Eredmények: 
Mottó: -
Példakép: -

Darvas Hanna
Poszt:
Születési hely, idő: 
Magasság/súly: 
Eddigi klubok: Delta RSE
Eredmények: 
Mottó: -
Példakép: -

Csörgi Evelin
Poszt: liberó
Születési hely, idő: 
Magasság/súly: 165 cm/ 53 kg
Eddigi klubok: Delta RSE
Eredmények: 1. hely, Országos Mini és Szupermini Bajnokság
Mottó: „A győztesek olyan vesztesek, akik felálltak és még egyszer megpróbálták.”
Példakép: Arisa Sato

Juhász Lotti
Poszt: center
Születési hely, idő: Budapest, 2002.11.12.
Magasság/súly: 173 cm/58 kg
Eddigi klubok: Delta RSE
Eredmények: 2. hely, Országos Mini Bajnokság
Mottó: -
Példakép: -

Olvasóink értékelése: 0 / 5

Csillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktív

 

Dátum

Időpont

Helyszín

Hazai csapat

 

Vendégcsapat

Eredmény

2018/2019

2018.12.08.  11:00  Gödöllő Török Ignác Gimn. (Petőfi S. u. 12.) Gödöllő  Delta   
2018.12.02.  16:00  Érd, Széchenyi tér 1., Vörösmarty Mihály Gimnázium  Delta  TFSE   
2018.11.24.  14:00  Bp. XV. Sződliget u. 24. Palota  Delta   
2018.11.18.  15:00  Érd, Széchenyi tér 1., Vörösmarty Mihály Gimnázium  Delta  - Kalocsai SE   
2018.11.10. 13:00 Bp. XII. Szamos u. 2/b. MTK - Delta  
2018.11.03. 16:00 Érd, Széchenyi tér 1., Vörösmarty Mihály Gimnázium Delta - Hercules SE  
2018.10.27. 16:00 IX. Kinizsi u. 2-6. Közgáz SC - Delta  
2018.10.22. 16:00 Tatabánya TRSE - Delta  
2018.10.14. 17:00 Budaörs Illyés Gimn. (Szabadság út) Budaörsi DSE/ Emericus SE - Delta  
2018.10.06. 16:00 Érd, Széchenyi tér 1., Vörösmarty Mihály Gimnázium Delta - Pécsi Horvát Iskola Röplabda Sportegyesület 3:0 (10, 17, 10) 
 2018.09.29. 16:00  Érd, Széchenyi tér 1., Vörösmarty Mihály Gimnázium Delta -  PTE-PEAC 1:3 (19, -22, -21, -10) 

2017/2018

2017.09.24.

15.00

Budapest XII. ker., Szamos utca 2/c

MTK Budapest U21

-

Delta RSE Érd

3-1 (13, 15, -17, 19)

2017.09.30.

14.00

Érd, Széchenyi tér 1., Vörösmarty Mihály Gimnázium

Delta RSE Érd

-

Szegedi RSE

0-3 (-23, -23, -19) 

2017.10.07.

18.00

Tata, Május 1. út, Güntner Aréna Városi Sportcsarnok

TAC-SZESE

-

Delta RSE Érd

3-0 (13, 14, 11)

2017.10.14.

16.00

Érd Széchenyi tér 1., Vörösmarty Mihály Gimnázium

Delta RSE Érd

-

Kalocsai SE

0-3 (-15, -17, -8)

2017.10.21.

11.00

Gödöllő Petőfi S. u. 12., Török Ignác Gimnázium

Penta Gödöllői Röplabda Club U21

-

Delta RSE Érd

2-3 (-22, 18, -21, 21, -4)

2017.10.28.

14.30

Budapest IV. Megyeri út 6., Tungsram Csarnok

UTE U21

-

Delta RSE Érd

3-0 (18, 17, 16)

2017.11.04.

16.00

Érd Széchenyi tér 1., Vörösmarty Mihály Gimnázium

Delta RSE Érd

-

HÉP-RÖPKE SE

0-3 (-15, -11, -16)

2017.11.12

15.00

Érd Széchenyi tér 1., Vörösmarty Mihály Gimnázium (felcserélt pálya)

Közgáz SC

-

Delta RSE Érd

3-0 (11, 16, 9)

2017.11.18.

16.00

Érd Széchenyi tér 1., Vörösmarty Mihály Gimnázium

Delta RSE Érd

-

Palota RSC U21

2-3 (-19, -14, 23, 23, -10)

2017.11.25.

11.00

Érd Széchenyi tér 1.

Delta RSE Érd

-

MTK Budapest U21

2-3 (-19, -14, 23, 23, -10)

2017.12.02.

15.00

Szeged Gyík u. 3., József Attila Általános Iskola

Szegedi RSE

-

Delta RSE Érd

3-0 (20, 24, 17)

2017.12.09.

11.00

Érd Széchenyi tér 1., Vörösmarty Mihály Gimnázium

Delta RSE Érd

-

TAC-SZESE

0-3 (-15, -24, -17)

2017.12.17

16.00

Kalocsa Martinovics u. 2., Városi Sportcsarnok

Kalocsai SE

-

Delta RSE Érd

3-0 (12, 8, 18)

2018.01.13.

16.00

Érd Széchenyi tér 1.

Delta RSE Érd

-

UTE

1-3 (-17, 17, -14, -16)

2018.01.21.

17.00

Kecskemét Tóth László sétány 2.

HÉP-RÖPKE SE

-

Delta RSE Érd

3-0( 11, 16, 20)

2018.01.26.

17.30

Budapest IX. Kinizsi u. 2-6. (felcserélt pálya)

Közgáz SC

-

Delta RSE Érd

3-0 (–17, –20, –20)

2018.02.03.

14.00

Budapest XV. Sződliget u.

Palota RSC U21

-

Delta RSE Érd

3-0 (17, 13, 25)
2018.02.10.

16.00

Érd Széchenyi tér 1.  Delta RSE Érd - Penta Gödöllői Röplabda Club U21 1-3 (-21, -19, 25, -15) 
2018. 03. 03. 18.00 Kecskemét Tóth László sétány 2. II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. HÉP-RÖPKE SE  - Delta RSE Érd 3:0 (11, 15, 30) 
2018. 03. 11. 16.00 Érd Széchenyi tér 1. Vörösmarty M. Gimnázium Delta RSE Érd Kalocsai SE 3:2 (-16, -21, 17, 20, 10) 
2018. 03. 24. 15.00 Szeged Gyík u. 3. József A. Ált. Isk. Szegedi RSE Delta RSE Érd 3:1 (16, 17, -19, 15) 
2018. 03. 30. 15.00 Tata Közkút köz 2. Güntner Aréna Városi Sportcsarnok TAC-SZESE Delta RSE Érd 3:0 (13, 21, 21) 
2018. 04. 08. 16.00 Érd Széchenyi tér 1. Vörösmarty M. Gimnázium Delta RSE Érd Közgáz 0:3 (-24, -22, -18) 

 

Olvasóink értékelése: 0 / 5

Csillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktív

Feltöltés alatt....

Olvasóink értékelése: 0 / 5

Csillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktív

 

Dömötör László

Elnök

elnok

Telefonszám: +36 20 610 6610

E-mail cím:Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. 


Dömötör - Mátrai Beáta

Vezetőedző 

vezetoedzo

Telefonszám: +36 20 610 6622

E-mail cím:Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.


Hopkáné Wolf Rita

Másodedző


Bartosné Krisztina

Mini leány előkészítő edző 

kriszta 1


 Pecsuvácz Péter

Sajtófőnök

pecsuvacz peter

Telefonszám: +36 70 219 7979

E-mail cím: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Olvasóink értékelése: 0 / 5

Csillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktív
KorosztályDátumKezdési időVersenyHelyszínMegjegyzés
U15 2018.11.11   Országos verseny Kaposvár  
Mini 2018.10.28.   Budapest Bajnokság Érd Bolyai Ált. Isk. Erzsébet u. 24.  
Szuper mini 2018.10.28.   Budapest Bajnokság Érd Bolyai Ált. Isk. Erzsébet u. 24.  
Mini 2018.10.27.   Országos Mini Bajnokság Érd Bolyai Általános Iskola Erzsébet u. 24.  
U19 (fiú) 2018.10.21.   Országos verseny Szolnok  
Szuper mini 2018.10.20. 9.50 Gödöllő-Delta Budapest Bajnokság Dunabogdány Hegyalja u. 9-11. (bejárat az Iskola u. felől) Érkezés: 9.00
Mini 2018.10.20. 9.50 Gödöllő-Delta Budapest Bajnokság Dunabogdány Hegyalja u. 9-11. (bejárat az Iskola u. felől) Érkezés: 8.50
U17 2018.10.14.   Országos verseny Budapest IV. Bőrfestő u. 5-7. Csokonai Általános Iskola  
U15 2018.10.07. 10.00 Gödöllő - Delta Országos verseny

Vörösmarty M. Gimnázium

Érd Széchenyi tér 1.

Gödöllő, Delta, Kaposvár Sárga, Szombathelyi Sportiskola

Érkezés: 8.45

U17 2018.09.30 13.00 Nyíregyháza - Delta Országos Verseny Miskolc Csokonai u. 30.

Ellenfelek: Nyíregyháza, UTE  

Indulás: 9.30 (Riminyáki út 64.sz. elől)

U19 (Fiú) 2018.09.22 13.00 MEAFC - Delta Országos Verseny Városi Sportcsarnok Kazincbarcika Lini István tér 4.

Ellenfelek: MEAFC, Szolnoki Sportcentrum

Indulás: 9.00 (Riminyáki út 64. sz. elől)

 U15  2018. 09.15.  9:00 U15-ös felkészülési torna 

 Bólyai Általános Iskola

Érd Erzsébet u. 24.

 Ellenfelek: Tatabánya, Dunakeszi, UTE

Érkezés: 8.00 Bólyai Ált. Isk-ba.


1szazalek800

VÁRJUK 8 ÉVES KORTÓL LÁNYOK ÉS FIÚK JELENTKEZÉSÉT
Edzéseinket a Bólyai János Általános Iskolában tartjuk
2030 Érd Erzsébet u.30.
(Bejárat az Emilia utca felöl)
Kedd:16.00-17.30
Szerda:16.00-18.00
Péntek:16.00-17.30

Jelentkezés:
Delta Röplabda Sportegyesület
Dömötör-Mátrai Beáta edzőnél
tel: +36-20-610-66-22


Mátrai Beáta
5 x magyar bajnok,
3 x strandröplabda magyar bajnok
25 x magyar válogatott játékos

21192168 1176736969136671 3613020150495981007 n

ALAPELVÜNK:

"OLYAN GYEREKEKET NEVELÜNK, AKIK SZERETNEK RÖPLABDÁZNI"

Kapcsolat

Dömötör László, elnök

+36 20 610 6610

domotor.laszlo@deltarse.hu 

 

Dömötör-Mátrai Beáta, vezetőedző 

+36 20 610 6622

matrai.beata@deltarse.hu

Legfrissebb híreink

© 2017 Delta RSE Érd