csapat4

Gál Wanda

Gál Wanda
Poszt: feladó, liberó
Születési hely, idő: Farsta, 1994.07.08.
Magasság/súly: 165 cm/76 kg
Eddigi klubok: Delta RSE Érd
Eredmények: 1. hely, Közép-magyarországi Regionális Bajnokság (2014/2015, 2017/2018)

 

Nagy Blanka

Nagy Blanka
Poszt: center
Születési hely, idő: Budapest, 2001.07.29.
Magasság/súly: 170 cm/60 kg
Eddigi klubok: BS Röpisuli, Delta RSE Érd
Eredmények: 1. hely, Közép-magyarországi Regionális Bajnokság (2017/2018)

 

Végh Angéla

Végh Angéla
Poszt: center (csapatkapitány)
Születési hely, idő: Budapest, 1998.11.12.
Magasság/súly: 178 cm/73 kg
Eddigi klubok: Delta RSE Érd
Eredmények: 1. hely, Közép-magyarországi Regionális Bajnokság (2017/2018)
Mottó: „No pain, no gain.”

 

Laub Regina

Laub Regina
Poszt: nyitásfogadó ütő, átló
Születési hely, idő: Budapest, 1999.05.05.
Magasság/súly: 174 cm/70 kg
Eddigi klubok: Delta RSE Érd
Eredmények: 1. hely, Közép-magyarországi Regionális Bajnokság (2017/2018)
Mottó: „Mindenki elbukik. A győztesek csak abban különböznek, hogy ők újra felállnak.”
Példakép: Hosszú Katinka, Pallag Ágnes

 

Tombor Bori

Tombor Bori
Poszt: feladó
Születési hely, idő: Chicago, 2000.09.24.
Magasság/súly: 168 cm/63 kg
Eddigi klubok: Delta RSE Érd
Eredmények: 1. hely, Közép-magyarországi Regionális Bajnokság (2017/2018)
Mottó: „Hard work always pays off.”

 

Tombor Szonja

Tombor Szonja
Poszt: négyesütő
Születési hely, idő: Budapest, 2003.05.28.
Magasság/súly: 170 cm/63 kg
Eddigi klubok: Delta RSE Érd
Eredmények: 1. hely Országos Mini Kupa (2015/2016), 1. hely, Közép-magyarországi Regionális Bajnokság (2017/2018)

 

Jakab Boglárka

Jakab Boglárka
Poszt:kettesütő
Születési hely, idő: Budapest, 2005.01.30.
Magasság/súly: 173 cm/58 kg
Eddigi klubok: Delta RSE Érd
Eredmények: 1. hely, Országos Szupermini Kupa (2015/2016)
1. hely Országos Mini Kupa (2015/2016)
1. hely Országos Mini Bajnokság (2016/2017)
U15-ös magyar válogatott

 

Tátrai Zsanett

Tátrai Zsanett
Poszt: liberó
Születési hely, idő: Budapest, 2004.08.25.
Magasság/súly: 164 cm/45 kg
Eddigi klubok: Delta RSE Érd
Eredmények: 1. hely, Országos Szupermini Kupa (2014/2015)
1. hely, Országos Mini Kupa (2015/2016)
1. hely, Országos Mini Bajnokság (2016/2017)
U15-ös magyar válogatott

 

Hainzmann Rege

Hainzmann Rege
Poszt: center
Születési hely, idő: Budapest, 2003.11.05.
Magasság/súly: 161 cm/55 kg
Eddigi klubok: Delta RSE Érd
Eredmények: 1. hely, Országos Mini Kupa (2015/2016)
1. hely, Közép-magyarországi Regionális Bajnokság (2017/2018)

 

Darvas Hanna

Darvas Hanna
Poszt: feladó
Születési hely, idő: New York, 2005.05.26.
Magasság/súly: 171 cm/76 kg
Eddigi klubok: Delta RSE Érd
Eredmények: 1. hely, Országos Szupermini Kupa (2015/2016)
1. hely Országos Mini Kupa (2015/2016)
1. hely Országos Mini Bajnokság (2016/2017)

 

Csörgi Evelin

Csörgi Evelin
Poszt: liberó
Születési hely, idő: Budapest, 2004.02.13.
Magasság/súly: 165 cm/ 53 kg
Eddigi klubok: Delta RSE Érd
Eredmények: 1. hely, Országos Mini Bajnokság (2016/2017)
1. hely, Országos Mini Kupa (2015/2016)
1. hely, Országos Szupermini Kupa (2010/2011, 2014/2015)
Mottó: „A győztesek olyan vesztesek, akik felálltak és még egyszer megpróbálták.”
Példakép: Arisa Sato

 

Baumann Flóra

Baumann Flóra
Poszt: feladó, center
Születési hely, idő: Budapest, 2004.09.13.
Magasság/súly: 167 cm/65 kg
Eddigi klubok: Delta RSE Érd
Eredmények: 1. hely, Országos Mini Bajnokság (2016/2017)
1. hely, Országos Mini Kupa (2015/2016)
1. hely, Országos Szupermini Kupa (2014/2015)

 

Flach Dóra

Flach Dóra
Poszt: feladó
Születési hely, idő: Budapest, 2004.02.15..
Magasság/súly: 165 cm/63 kg
Eddigi klubok: Delta RSE Érd
Eredmények: 1. hely, Országos Mini Bajnokság (2016/2017)
1. hely, Országos Mini Kupa (2015/2016)
1. hely, Országos Szupermini Kupa ( 2014/2015)
U15-ös magyar válogatott

Dátum

Időpont

Helyszín

Hazai csapat

 

Vendégcsapat

2018/2019

2018.12.08.  11:00  Gödöllő Török Ignác Gimn. (Petőfi S. u. 12.) Gödöllő  Delta 
2018.12.02.  16:00  Érd, Széchenyi tér 1., Vörösmarty Mihály Gimnázium  Delta  TFSE 
2018.11.24.  14:00  Bp. XV. Sződliget u. 24. Palota  Delta 
2018.11.18.  15:00  Érd, Széchenyi tér 1., Vörösmarty Mihály Gimnázium  Delta  - Kalocsai SE 
2018.11.10. 13:00 Bp. XII. Szamos u. 2/b. MTK - Delta
2018.11.03. 16:00 Érd, Széchenyi tér 1., Vörösmarty Mihály Gimnázium Delta - Hercules SE
2018.10.27. 16:00 IX. Kinizsi u. 2-6. Közgáz SC - Delta
2018.10.22. 16:00 Tatabánya TRSE - Delta
2018.10.14. 17:00 Budaörs Illyés Gimn. (Szabadság út) Budaörsi DSE/ Emericus SE - Delta
2018.10.06. 16:00 Érd, Széchenyi tér 1., Vörösmarty Mihály Gimnázium Delta - Pécsi Horvát Iskola Röplabda Sportegyesület
 2018.09.29. 16:00  Érd, Széchenyi tér 1., Vörösmarty Mihály Gimnázium Delta -  PTE-PEAC

2017/2018

2017.09.24.

15.00

Budapest XII. ker., Szamos utca 2/c

MTK Budapest U21

-

Delta RSE Érd

2017.09.30.

14.00

Érd, Széchenyi tér 1., Vörösmarty Mihály Gimnázium

Delta RSE Érd

-

Szegedi RSE

2017.10.07.

18.00

Tata, Május 1. út, Güntner Aréna Városi Sportcsarnok

TAC-SZESE

-

Delta RSE Érd

2017.10.14.

16.00

Érd Széchenyi tér 1., Vörösmarty Mihály Gimnázium

Delta RSE Érd

-

Kalocsai SE

2017.10.21.

11.00

Gödöllő Petőfi S. u. 12., Török Ignác Gimnázium

Penta Gödöllői Röplabda Club U21

-

Delta RSE Érd

2017.10.28.

14.30

Budapest IV. Megyeri út 6., Tungsram Csarnok

UTE U21

-

Delta RSE Érd

2017.11.04.

16.00

Érd Széchenyi tér 1., Vörösmarty Mihály Gimnázium

Delta RSE Érd

-

HÉP-RÖPKE SE

2017.11.12

15.00

Érd Széchenyi tér 1., Vörösmarty Mihály Gimnázium (felcserélt pálya)

Közgáz SC

-

Delta RSE Érd

2017.11.18.

16.00

Érd Széchenyi tér 1., Vörösmarty Mihály Gimnázium

Delta RSE Érd

-

Palota RSC U21

2017.11.25.

11.00

Érd Széchenyi tér 1.

Delta RSE Érd

-

MTK Budapest U21

2017.12.02.

15.00

Szeged Gyík u. 3., József Attila Általános Iskola

Szegedi RSE

-

Delta RSE Érd

2017.12.09.

11.00

Érd Széchenyi tér 1., Vörösmarty Mihály Gimnázium

Delta RSE Érd

-

TAC-SZESE

2017.12.17

16.00

Kalocsa Martinovics u. 2., Városi Sportcsarnok

Kalocsai SE

-

Delta RSE Érd

2018.01.13.

16.00

Érd Széchenyi tér 1.

Delta RSE Érd

-

UTE

2018.01.21.

17.00

Kecskemét Tóth László sétány 2.

HÉP-RÖPKE SE

-

Delta RSE Érd

2018.01.26.

17.30

Budapest IX. Kinizsi u. 2-6. (felcserélt pálya)

Közgáz SC

-

Delta RSE Érd

2018.02.03.

14.00

Budapest XV. Sződliget u.

Palota RSC U21

-

Delta RSE Érd

2018.02.10.

16.00

Érd Széchenyi tér 1.  Delta RSE Érd - Penta Gödöllői Röplabda Club U21
2018. 03. 03. 18.00 Kecskemét Tóth László sétány 2. II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. HÉP-RÖPKE SE  - Delta RSE Érd
2018. 03. 11. 16.00 Érd Széchenyi tér 1. Vörösmarty M. Gimnázium Delta RSE Érd Kalocsai SE
2018. 03. 24. 15.00 Szeged Gyík u. 3. József A. Ált. Isk. Szegedi RSE Delta RSE Érd
2018. 03. 30. 15.00 Tata Közkút köz 2. Güntner Aréna Városi Sportcsarnok TAC-SZESE Delta RSE Érd
2018. 04. 08. 16.00 Érd Széchenyi tér 1. Vörösmarty M. Gimnázium Delta RSE Érd Közgáz

 

Feltöltés alatt....

Dömötör László

Elnök

Dömötör László klubelnök

Telefonszám: +36 20 610 6610

E-mail cím:Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. 


Dömötör - Mátrai Beáta

Vezetőedző 

Dömötör Mátrai Beáta vezetőedző

Telefonszám: +36 20 610 6622

E-mail cím:Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.


Hopkáné Wolf Rita

Másodedző

Hopkáné Wolf Rita másodedző


Dérfalvi Bettina

Dérfalvi Bettina


Dérfalvi Tamás

Technikai vezető

Dérfalvi Tamás technikai vezető


 Pecsuvácz Péter

Sajtófőnök

Pecsuvácz Péter

Telefonszám: +36 70 219 7979

E-mail cím: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

KorosztályDátumKezdési időVersenyHelyszínMegjegyzés
U17 2019.01.27.   Országos Serdülő Bajnokság Gödöllő Török Ignác Gimnázium Petőfi S. tér 12.  
U15 2019.01.26.   Régiós Bajnokság Szentendre Áprily Lajos tér 3-5.  
U19 2019.01.20.   Országos Ifi Bajnokság Pécs  
Felnőtt 2018.12.16. 11.00 Delta- Ráckeve Régiós Bajnokság Érd Túr u. 5-7. Érkezés : 9.45
U15 2018.12.09.   Országos Gyerek Bajnokság Nyíregyháza  
U15 2018.12.01. 14.00 Gödöllő "B"- Delta Régiós Bajnokság Gödöllő Erkel F. Ált. Szabadság tér 18. Érkezés 13.00
U13 2018.11.25. 11.15 MVSI "A"- Delta RSE Országos Mini Bajnokság Budapest Bőrfestő u. 5-9. Csokonai Vitéz M. Ált. Isk. Érkezés: 10.15
U17 2018.11.24. 10.00 Delta- TRSE Országos Serdülő Bajnokság Tatabánya Sárberki Lkt.503. Indulás: 7.45
U19 2018.11.17.   Országos Ifi Bajnokság Budapest XVIII. Nemes u. Kastélydombi Ált. Isk.  
U15 2018.11.11 10.00 Kaposvár -Delta Országos verseny Kaposvár Indulás: 6.00
Szuper mini 2018.11.11. 9.20 Vasas "A"- Delta Budapest Bajnokság Gödöllő Török Ignác Gimn. Ptőfi Sándor u. 12-14. Érkezés: 8.20
U15 2018.11.10. 15.00 Delta - Dunakanyar B Régiós Bajnokság Érd Túr u. 5-7. Érkezés: 13.45
Mini 2018.10.28.

9.00 Ute- Delta "A"

10.00 Delta "B"- Dunaújváros "B"

Budapest Bajnokság Érd Bolyai Ált. Isk. Erzsébet u. 24.

Érkezés: Delta "A" 8.00

Delta"B" 9.00

Szuper mini 2018.10.28. 9.00 Delta RSE- BDSE Budapest Bajnokság Érd Bolyai Ált. Isk. Erzsébet u. 24. Érkezés:9.00
Mini 2018.10.27. 9.00 DeltaRSE- UTE "B" Országos Mini Bajnokság Érd Bolyai Általános Iskola Erzsébet u. 24. Érkezés: 7.45
U19 (fiú) 2018.10.21.   Országos verseny Szolnok  
Szuper mini 2018.10.20. 9.50 Gödöllő-Delta Budapest Bajnokság Dunabogdány Hegyalja u. 9-11. (bejárat az Iskola u. felől) Érkezés: 9.00
Mini 2018.10.20. 9.50 Gödöllő-Delta Budapest Bajnokság Dunabogdány Hegyalja u. 9-11. (bejárat az Iskola u. felől) Érkezés: 8.50
U17 2018.10.14.   Országos verseny Budapest IV. Bőrfestő u. 5-7. Csokonai Általános Iskola  
U15 2018.10.07. 10.00 Gödöllő - Delta Országos verseny

Vörösmarty M. Gimnázium

Érd Széchenyi tér 1.

Gödöllő, Delta, Kaposvár Sárga, Szombathelyi Sportiskola

Érkezés: 8.45

U17 2018.09.30 13.00 Nyíregyháza - Delta Országos Verseny Miskolc Csokonai u. 30.

Ellenfelek: Nyíregyháza, UTE  

Indulás: 9.30 (Riminyáki út 64.sz. elől)

U19 (Fiú) 2018.09.22 13.00 MEAFC - Delta Országos Verseny Városi Sportcsarnok Kazincbarcika Lini István tér 4.

Ellenfelek: MEAFC, Szolnoki Sportcentrum

Indulás: 9.00 (Riminyáki út 64. sz. elől)

 U15  2018. 09.15.  9:00 U15-ös felkészülési torna 

 Bólyai Általános Iskola

Érd Erzsébet u. 24.

 Ellenfelek: Tatabánya, Dunakeszi, UTE

Érkezés: 8.00 Bólyai Ált. Isk-ba.


1szazalek800

VÁRJUK 8 ÉVES KORTÓL LÁNYOK ÉS FIÚK JELENTKEZÉSÉT
Edzéseinket a Bólyai János Általános Iskolában tartjuk
2030 Érd Erzsébet u.30.
(Bejárat az Emilia utca felöl)
Kedd:16.00-17.30
Szerda:16.00-18.00
Péntek:16.00-17.30

Jelentkezés:
Delta Röplabda Sportegyesület
Dömötör-Mátrai Beáta edzőnél
tel: +36-20-610-66-22


Mátrai Beáta
5 x magyar bajnok,
3 x strandröplabda magyar bajnok
25 x magyar válogatott játékos

21192168 1176736969136671 3613020150495981007 n

ALAPELVÜNK:

"OLYAN GYEREKEKET NEVELÜNK, AKIK SZERETNEK RÖPLABDÁZNI"

Kapcsolat

Dömötör László, elnök

+36 20 610 6610

domotor.laszlo@deltarse.hu 

 

Dömötör-Mátrai Beáta, vezetőedző 

+36 20 610 6622

matrai.beata@deltarse.hu

Legfrissebb híreink

© 2018 Delta RSE Érd