NB II-es mérkőzések

Dátum

Időpont

Helyszín

Hazai csapat

 

Vendégcsapat

2019/2020

2019.09.28. 8:30-tól, 4 csapatos felkészülési torna Bolyai János Általános Iskola Delta - Tatabánya, Hercules, BDSE/Emericus
2019.10.05. 17:00 Vörösmarty Mihály Gimnázium, Érd, Széchenyi tér 1. Magyar Kupa Selejtező    
2019.10.12.  16:00  Egyetemi Tornacsarnok Veszprém Egyetem u. 10.  VESC - Delta
2019.10.20.  16:00  Vörösmarty Mihály Gimnázium, Érd, Széchenyi tér 1.  Delta - MTK Budapest
2019.10.26.  15:00  Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Kaposvár Fő u. 40-44.  1. MCM-Diamant RÖAK - Delta
2019.11.09.  14:00  Budapest Kinizsi u. 2-6. Corvinus Egyetem Kinizsi Kollégium  Közgáz SC U21 - Delta
2019.11.16.  14:00  Egyetemi Edzőcsarnok Győr Egyetem tér 1.  Széchenyi Győr - Delta
2019.12.01.  13:00  PTE ÁOK Mozgástani Intézet Pécs Jakabhegyi út 6.  PTE-PEAC - Delta
2019.12.07.  11:00  Vörösmarty Mihály Gimnázium, Érd, Széchenyi tér 1.  Delta - Budaörsi DSE/Emericus SE
2019.12.08.  16:00  Vörösmarty Mihály Gimnázium, Érd, Széchenyi tér 1.  Delta - SZoESE
2019.12.14.  19:00  Vörösmarty Mihály Gimnázium, Érd, Széchenyi tér 1.  Delta - VESC
2019.12.21.  11:00  Budapest Szamos u.2/c  MTK Budapest - Delta
2020.01.18.  16:00  Vörösmarty Mihály Gimnázium, Érd, Széchenyi tér 1.  Delta - Közgáz SC U21
2020.01.26.  16:00  Vörösmarty Mihály Gimnázium, Érd, Széchenyi tér 1.  Delta - Széchenyi Győr
2020.02.01.  11:00  Budaörs Illyés Gyula Gimnázium Szabadság út 162.  Budaörsi DSE/Emericus SE - Delta
2020.02.08.  16:00  Vörösmarty Mihály Gimnázium, Érd, Széchenyi tér 1.  Delta - PTE-PEAC
2020.02.15. 11:00 Vörösmarty Mihály Gimnázium, Érd, Széchenyi tér 1. Delta - MCM-Diamant RÖAK
2020.02.22.  15:00  ELTE Savaria Egyetemi Központ Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.  SZoESE - Delta

2018/2019

 2019.04.27. 16:00  Érd, Széchenyi tér 1., Vörösmarty Mihály Gimnázium   Delta Kalocsa 
2019.04.14. 11:30     Hercules  Delta
2019.03.30. 16:00 Érd, Széchenyi tér 1., Vörösmarty Mihály Gimnázium   Delta TRSE
2019.03.23 16:00 Pécs  PTE PEAC  Delta
2019.03.17. 16:00 Érd, Széchenyi tér 1., Vörösmarty Mihály Gimnázium   Delta Pécsi Horváth Iskola
2019.03.05. 17:00 IX. Kinizsi u. 2-6.  Közgáz -  Delta
2019.03.02. 11:00 Kalocsa  Kalocsa  Delta
2019.02.24. 16:00 Érd, Széchenyi tér 1., Vörösmarty Mihály Gimnázium  Delta  Hercules
2019.02.17. 11:00 Érd, Széchenyi tér 1., Vörösmarty Mihály Gimnázium  Delta  Közgáz
2019.02.09. 15:00 Tatabánya  TRSE  Delta
2019.02.02. 16:00  Érd, Széchenyi tér 1., Vörösmarty Mihály Gimnázium  Delta PTE PEAC
2019.01.26. 17:00  Pécs Pécsi Horváth Isk.  Delta
2018.12.08.  11:00  Gödöllő Török Ignác Gimn. (Petőfi S. u. 12.) Gödöllő  Delta 
2018.12.02.  16:00  Érd, Széchenyi tér 1., Vörösmarty Mihály Gimnázium  Delta  TFSE 
2018.11.24.  14:00  Bp. XV. Sződliget u. 24. Palota  Delta 
2018.11.18.  15:00  Érd, Széchenyi tér 1., Vörösmarty Mihály Gimnázium  Delta  - Kalocsai SE 
2018.11.10. 13:00 Bp. XII. Szamos u. 2/b. MTK - Delta
2018.11.03. 16:00 Érd, Széchenyi tér 1., Vörösmarty Mihály Gimnázium Delta - Hercules SE
2018.10.27. 16:00 IX. Kinizsi u. 2-6. Közgáz SC - Delta
2018.10.22. 16:00 Tatabánya TRSE - Delta
2018.10.14. 17:00 Budaörs Illyés Gimn. (Szabadság út) Budaörsi DSE/ Emericus SE - Delta
2018.10.06. 16:00 Érd, Széchenyi tér 1., Vörösmarty Mihály Gimnázium Delta - Pécsi Horvát Iskola Röplabda Sportegyesület
 2018.09.29. 16:00  Érd, Széchenyi tér 1., Vörösmarty Mihály Gimnázium Delta -  PTE-PEAC

2017/2018

2017.09.24.

15.00

Budapest XII. ker., Szamos utca 2/c

MTK Budapest U21

-

Delta RSE Érd

2017.09.30.

14.00

Érd, Széchenyi tér 1., Vörösmarty Mihály Gimnázium

Delta RSE Érd

-

Szegedi RSE

2017.10.07.

18.00

Tata, Május 1. út, Güntner Aréna Városi Sportcsarnok

TAC-SZESE

-

Delta RSE Érd

2017.10.14.

16.00

Érd Széchenyi tér 1., Vörösmarty Mihály Gimnázium

Delta RSE Érd

-

Kalocsai SE

2017.10.21.

11.00

Gödöllő Petőfi S. u. 12., Török Ignác Gimnázium

Penta Gödöllői Röplabda Club U21

-

Delta RSE Érd

2017.10.28.

14.30

Budapest IV. Megyeri út 6., Tungsram Csarnok

UTE U21

-

Delta RSE Érd

2017.11.04.

16.00

Érd Széchenyi tér 1., Vörösmarty Mihály Gimnázium

Delta RSE Érd

-

HÉP-RÖPKE SE

2017.11.12

15.00

Érd Széchenyi tér 1., Vörösmarty Mihály Gimnázium (felcserélt pálya)

Közgáz SC

-

Delta RSE Érd

2017.11.18.

16.00

Érd Széchenyi tér 1., Vörösmarty Mihály Gimnázium

Delta RSE Érd

-

Palota RSC U21

2017.11.25.

11.00

Érd Széchenyi tér 1.

Delta RSE Érd

-

MTK Budapest U21

2017.12.02.

15.00

Szeged Gyík u. 3., József Attila Általános Iskola

Szegedi RSE

-

Delta RSE Érd

2017.12.09.

11.00

Érd Széchenyi tér 1., Vörösmarty Mihály Gimnázium

Delta RSE Érd

-

TAC-SZESE

2017.12.17

16.00

Kalocsa Martinovics u. 2., Városi Sportcsarnok

Kalocsai SE

-

Delta RSE Érd

2018.01.13.

16.00

Érd Széchenyi tér 1.

Delta RSE Érd

-

UTE

2018.01.21.

17.00

Kecskemét Tóth László sétány 2.

HÉP-RÖPKE SE

-

Delta RSE Érd

2018.01.26.

17.30

Budapest IX. Kinizsi u. 2-6. (felcserélt pálya)

Közgáz SC

-

Delta RSE Érd

2018.02.03.

14.00

Budapest XV. Sződliget u.

Palota RSC U21

-

Delta RSE Érd

2018.02.10.

16.00

Érd Széchenyi tér 1.  Delta RSE Érd - Penta Gödöllői Röplabda Club U21
2018. 03. 03. 18.00 Kecskemét Tóth László sétány 2. II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. HÉP-RÖPKE SE  - Delta RSE Érd
2018. 03. 11. 16.00 Érd Széchenyi tér 1. Vörösmarty M. Gimnázium Delta RSE Érd Kalocsai SE
2018. 03. 24. 15.00 Szeged Gyík u. 3. József A. Ált. Isk. Szegedi RSE Delta RSE Érd
2018. 03. 30. 15.00 Tata Közkút köz 2. Güntner Aréna Városi Sportcsarnok TAC-SZESE Delta RSE Érd
2018. 04. 08. 16.00 Érd Széchenyi tér 1. Vörösmarty M. Gimnázium Delta RSE Érd Közgáz

 

ALAPELVÜNK:

"OLYAN GYEREKEKET NEVELÜNK, AKIK SZERETNEK RÖPLABDÁZNI"

Csak a MINŐSÉGI MENNYISÉGBŐL SZÜLETIK MINŐSÉG.

Kapcsolat

Dömötör László, elnök

+36 20 610 6610

domotor.laszlo@deltarse.hu 

 

Dömötör-Mátrai Beáta, vezetőedző 

+36 20 610 6622

matrai.beata@deltarse.hu

Legfrissebb híreink

© 2019 Delta RSE Érd