Utánpótlás versenynaptár

KorosztályDátumKezdési időVersenyHelyszínMegjegyzés
Serdülő 2017-10-01 10.00 Delta-Palota Országos Serdülő Bajnokság Budapest XII. Győri út 13. (TF "D" terem) Érkezés: 8.45
Gyerek 2017-10-08 10.00 Delta- Kertváros Országos Gyerek Bajnokság Budapest XII. Győri út 13. (TF "D" terem) Érkezés: 8.45
Mini 2017-10-14   Felkészülési torna Dunakeszi Garas u. 26.  
Ifi 2017-10-15 10.00 Közgáz-Delta Régiós Bajnokság (Felnőtt) Budapest Kinizsi u. 2-6. (Közgáz pálya) Érkezés: 9.00
Gyerek 2017-10-22 12.00 MTK-Delta Régiós Bajnokság (U15) Budapest XII. Szamos u.2/c (MTK pálya) Érkezés 11.00
Kis mini 2017-10-28   Budapest Bajnokság Budapest XII. Szamos u. 2/c (MTK pálya)  
Szuper mini 2017-10-28   Budapest Bajnokság Budapest XII. Szamos u. 2/c (MTK pálya)  
Mini 2017-10-29   Országos Mini Bajnokság (kvalifikációs torna) Érd Erzsébet u.24-30. (Bólyai Általános Iskola)  
Serdülő 2017-10-29 10.00 Palota-Delta Országos Serdülő Bajnokság Budapest XV. Sződliget u. 24-30 Érkezés: 9.00
Ifi 2017-10-30 10.00 Tatabánya-Delta Régiós Bajnokság (Felnőtt) Tatabánya Sárberki Általános Iskola  Sárberki Lakótelep 503. Indulás: 7.45
Gyerek 2017-11-04   I. Nemes József felkészülési torna Tatabánya Sárberki Általános Iskola Sárberki Lakótelep 503.  
Mini (lány) 2017-11-18  10.30 Delta RSE-TAC (Tata) Országos Mini Bajnokság Győr Egyetem tér 1. Indulás: 7.15
Gyerek 2017-11-19 10.00 Veszprém- Delta Országos Gyerek Bajnkság Veszprém Iskola u. 6. Szilágyi Erzsébet Általános Iskola Indulás:7.15.00
Kis mini 2017-11-25  9.50 VSD"C"-Delta Budapest Bajnokság Dunakeszi Garas u. 26.  Érkezés: 8.50
Szuper mini 2017-11-26

9.50 Delta "A"-VSD"A"

15.00 Delta "B"- Lőrinc

Budapest Bajnokság Vasas pálya Budapest III. Folyondár u.

Érkezés: 8.50 Dleta "A"

Érkezés: 14.00 Delta "B"

Mini (lány) 2017-11-26  9.45 Delta-Vasas "B" Budapest Bajnokság Vasas pálya Budapest III. Folyondár u.  Érkezés: 8.45
Gyerek 2017-11-26 11.00 Delta-Dunakanyar Régiós Bajnokság Dunakeszi Garas u. 26. Érkezés: 10.00
Serdülő 2017-11-25 11.30 Kispest-Delta Országos Serdülő Bajnokság Jászberény Lehel vezér tér 5.Nagyboldogasszony Katolikus Iskola  Indulás:8.30
Kis mini 2017-12-03   Budapest Bajnokság Budaörs  
Mini (fiú) 2017-12-03   Országos Mini Bajnokság Szolnok  
Mini (lány) 2017-12-03   Országos Mini Bajnokság Szolnok  
Ifi 2017-12-03 10.30 Delta-Dunakanyar Régiós Bajnokság Érd Túr u. 5-7. Érkezés: 9.30
Szuper mini 2017-12-09

8.30 Delta "A"- VSD "B"

12.30 Delta "B"- Lőrinc 2000

Budapest Bajnokság Lőrinc 2000 pálya Budapest XVIII. Konodor Béla sétány 10. Csontváry Általános Iskola

Érkezés:7.45 Delta "A"

Érkezés: 11.30 Delta "B" 

Mini (fiú) 2017-12-09 9.00 Delta-Pénzügyőr Országos Mini Bajnokság Budapest X. Kőér u. 2/b Érkezés: 8.00
Szuper mini 2017-12-16

9.00 Delta "A"- Lőrinc "B"

9.00 KRA "A"-Delta "B"

9.50 KRA "B"-Delta "C"

Budapest Bajnokság Érd Erzsébet u. 24-30 Bólyai János Általános Iskola

Érkezés: 8.00 Delta A,B

9.00 Delta C

Mini  (fiú) 2017-12-16 9.00 Delta-Dunaferr "A" Budapest Bajnokság Érd Erzsébet u. 24-30. Bólyai János Általános Iskola Érkezés: 8.00
Gyerek 2017-12-17 8.30 Prohászka-Delta Régiós Bajnokság Budakeszi Széchenyi út 141. Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium Érkezés:7.30
Mini (lány) 2017-12-17  10.15 Delta-Ajka Országos Mini Bajnokság Veszprém Aradi Vértanúk útja 2. Deák Ferenc Ált. Isk. Indulás: 7.30
Mini (fiú) 2018-01-06 9.00 Delta-Dunaferr Felkészülési torna Dunaújvárosi Sportcsarnok Eszperantó út 4. Érkezés: 8.00
Serdülő 2018-01-13 10.00 Delta -Kispest Országos Serdülő Bajnokság Budapest XIX. Hungária út 36. Hungária Általános Iskola  Érkezés: 9.00
Mini (lány) 2018-01-14 10.00 Delta- Budaörs Országos Mini Bajnokság Leányfalu Szent Imre herceg útja 1. Érkezés: 9.00
Mini (fiú) 2018-01-20  9.00 Delta -Hercules Országos Mini Bajnokság Budapest X. Kőér u. 2/b  Érkezés: 8.00
Mini (lány) 2018-01-21 10.30 KRA-Delta Országos Mini Bajnokság Szeged Gyík u. 3. József Attila Általános Iskola Indulás: 7.15
Gyerek 2018-01-28 10.00 Delta- MTK Országos Gyerek Bajnokság Budapest XII. Szamos u. 2/c  (MTK pálya) Érkezés:9.00
Gyerek 2018-02-04 11.30 Delta-Gödöllő Régiós Bajnokság Dunakeszi Garas u. 26. Érkezés: 10.30
Serdülő 2018-02-11  9.30 Székesfehérvár- Delta Országos Serdülő Bajnokság Székesfehérvár Indulás: 7.30
Mini (lány) 2018-02-10   Országos Mini Bajnokság Békéscsaba  
Gyerek 2018-02-11 11.00 VSD 2- Delta RSE Régiós Bajnokság Leányfalu Szent Imre herceg útja 9-13. (Móricz Zsigmond Ált. Isk.) Érkezés: 9.45
Gyerek 2018-02-17 10.00 MTK-Delta Országos Gyerek Bajnokság Budapest XII. Győri út 13. (TF pálya) Érkezés: 8.45
Mini (fiú) 2018-02-17 9.00 Delta- KESI Vásárhelyi Országos Mini Bajnokság Dunaújváros Köztársaság út 14. Dózsa György Ált. Isk. Érkezés: 8.00
Szuper mini 2018-02-18 14.00 Szolnok "B" - Delta Budapest Bajnokság Budapest XII. Szamos u. 2/c (MTK pálya)  Érkezés: 13.00
Mini 2018-02-24

9.00 Delta"A"- Kertvárosi SE "B"

9.00 Delta "B"- Kertvárosi SE "A"

 

Budapest Bajnokság Érd Bólyai Ált. Iskola Erzsébet u. 24. Érkezés: 8.00 A,B csapat is
Mini 2018-02-24 11.30 Delta- MVSC 2 Országos Mini Bajnokság Miskolc Hősök tere 7. Földes Ferenc Gimnázium Indulás: 7.45
Szuper mini 2018-02-25

9.00 Delta "C", Delta "D"

9.45 Delta "A"."B"

Felkészülési torna Szolnok Széchenyi István körút 22. Indulás: 6.30
Ifi 2018-02-25 10.30 Delta-Sziget Régiós Bajnokság Érd Túr u.5-7. Érkezés: 9.30
Szuper mini 2018-03-03

9.00  Delta "A"-Kispest

9.45 Delta "B"- Lőrinc 2000

Budapest Bajnokság

Budapest XVIII. (Lőrinc 2000 pályája)

Kondor Béla sétány 10. Csontváry Ált. Isk.

Érkezés: 8.00 Delta "A"

8.45 Delta "B"

Gyerek 2018-03-17 11.30 Delta - KESI Országos Gyerek Bajnokság Gödöllő Peőfi S. u. 12. Török Ignác Gimnázium Indulás: 9.15
Mini 2018-03-24   Budapest Bajnokság Budapest XVIII. (Lőrinc 2000 pályája)  
Serdülő 2018-03-25 9.30 Delta- Székesfehérvár Országos Serdülő Bajnokság Budapest XIV. Kerepesi út 124. Neumann János Számítástechnikai Szakgimnáziuma Érkezés: 8.15
Gyerek 2018-03-31  10.00 Delta - Vasas SC Országos Gyerek Bajnokság Budapest XII. Győri út 13. (TF pálya) Érkezés: 8.45
Gyerek 2018-04-07 10.30 VSD A- Delta Régiós Bajnokság Szentendre Áprily Lajos tér 3-5. Szentendrei Református Gimnázium Érkezés: 9.30
Szuper Mini 2018-04-07

9.00 Runkill "A"-Delta "A"

9.50 Delta "B"- Runkill "A"

Budapest Bajnokság

Budapest (RUNKIL pálya) VII. Városligeti fasor 17-21.

Fasori Evangélikus Gimnázium

 Érkezés: 8.00 Delta "A"

8.50 Delta B

Mini (fiú) 2018-04-07 9.00 Felsőváros-Delta Országos Mini Bajnokság Székesfehérvár Érkezés: 8.00
Mini 2018-04-08 9.30 MTK- Delta Országos Mini Bajnokság Budapest XII. Szamosu. 2/c Érkezés: 9.00
Ifi 2018-04-11 19.30 Delta- Prohászka Régiós Bajnokság Érd Széchenyi tér 1. Vörösmarty Gimnázium Érkezés: 18.30
Mini 2018-04-14 10.15 BVSC-Delta Országos Mini Bajnokság Dunakeszi Garas utca 26. Érkezés: 9.15
Mini 2018-04-15 9.00 Delta- Runkill Budapest Bajnokság Leányfalu Szent Imre herceg útja 9-13. Érkezés: 8.00
Szuper mini 2018-04-15

9.00 Delta "A"- KRA "A"

9.50 Delta "B"- Kispest

Budapest Bajnokság Budapest XIX. (Kispest pálya) Árpád út 14. Kispesti Bólyai János Ált. Isk.

Érkezés: 8.00 Delta "A"

Érkezés: 8.50 Delta "B"

Gyerek 2018-04-21 15.00 Budakeszi- Delta Régiós Bajnokság Budakeszi Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium Érkezés: 14.00
Szuper mini 2018-04-22   Budapest Bajnokság Érd Erzsébet u. 24. (Bólyai Ált. Isk.)  
Gyerek 2018-04-28 9.30 Gödöllő- Delta Régiós Bajnokság Gödöllő Hajós Alfréd Általános Iskola Légszesz u. 10. Érkezés: 8.30
Szuper Mini 2018-04-29-30

 10.00 KESI 2-Delta C

11.00 Kispest-Delta D

11.00 Dunakanyar 1-Delta B

11.00 BRSE 2-Delta A

Országos Szuper Mini Kupa

Szeged Etelkasori munkacsarnok B,C,D csapat

József Attila Általános Iskola Gyík u. A csapat

 Indulás : 6.00
Mini 2018-05-05-06   Országos Mini Kupa Szeged Etelkasori Munkacsarnok  
Gyerek 2018-05-12 11.00 Delta- MTK Régiós Bajnokság Budakeszi Prohászka OttokárKatolikus Gimnázium Érkezés: 10.00
Ifi 208-05-12 14.00 Delta- Tatabánya Régiós Bajnokság Budakeszi Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium Érkezés: 13.00
Mini 2018-05-12-13  11.30 Delta-UTE Országos Mini Bajnoki Döntő Szeged Gyík u. Indulás: 8.00
Gyerek 2018-05-19  11.30 Delta-BVSC Országos Gyerek Bajnokság Budapest XII. Szamos u. 2/c (MTK pálya)  Érkezés: 10.30
Serdülő 2018-05-26 11.30 Delta- Emericus Országos Serdülő Bajnokság Szolnok Karczag László u. 2. Indulás: 9.00
Ifi 2018-05-23 19.30 Delta- Közgáz Régiós Bajnokság Érd Széchenyi tér 1. Vörösmarty Mihály Gimnázium Érkezés: 18.30
Ifi 2018-06-02   Régiós Bajnokság  DÖNTŐ! Szentendre Móricz Zsigmond Gimnázium Kálvária út 16.  
           

OGYB: Országos Gyerek Bajnokság
OIK: Országos Ifjúsági Kupa
OMK: Országos Mini Kupa
OSB: Országos Serdülő Bajnokság

ALAPELVÜNK:

"OLYAN GYEREKEKET NEVELÜNK, AKIK SZERETNEK RÖPLABDÁZNI"

Kapcsolat

Dömötör László, elnök

+36 20 610 6610

domotor.laszlo@deltarse.hu 

 

Dömötör-Mátrai Beáta, vezetőedző 

+36 20 610 6622

matrai.beata@deltarse.hu

© 2017 Delta RSE Érd